Беласица се наложи с 3:2 над Септември (Симитли) в приятелска среща, играна

...

Беласица подчини Септември

Беласица се наложи с 3:2 над Септември (Симитли) в приятелска среща, играна с.Микрево. Стана оспорван и под напрежение мач. Петричани могат да съжаляват, че не биха по-изразително, само че също и че играха нерешително в отбрана. Още първоначално, съдията отсъди дузпа, Влади Златинов я извърши, само че вратаря на Беласица Кирил Георгиев избави. В 38-ата минута топката беше сложена на бялата точка пред отсрещната врата за нарушаване против Карачоров. Симеон Бояджиев вкара дузпата и даде преднина на Бела. Малко преди почивката обаче съперника изравни след центриране от корнер. Чипилов обаче приключи с гол собствен независим пробив в 50-ата минута и още веднъж даде задатък на втородивизионния отбор. После съотборниците му Здравко Димитров и Запро Динев осъществиха по един път, само че рефера не зачете попаденията им. В 67-ата минута Хаджиниколов изравни след подаване от дясно. Динев донесе успеха след пас на Костов в 80-ата минута. Треньорът на петричани Венцеслав Иванов пусна в игра всички налични футболисти. Дебют за тима му направи 16-годишния централен нападател Стамен Кирилов.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.